Чому бізнеси повинні автоматизуватися щоб залишатися конкурентоспроможними

Автоматизація тут з нами щоб залишитися, допомогти у виживанні та оптимізації. Спочатку малі і великі бізнеси починали впроваджувати системи, які дозволяли їм виконувати повторювані дії і не привертати багато робочої сили. У будь-якому випадку, технології показують себе при експоненційному зростанні, коли машини вчаться і штучний інтелект обробляє величезні обсяги інформації, надаючи компаніям доступ до процесів прийняття рішень, на прикладі таких ситуацій.

Живемо ми зараз в четвертій чи п’ятій індустріальної революції, ми точно знаємо, що відбувається на робочих місцях. Якщо ви людина, для якого стакан швидше наполовину порожній, ви точно будете боятися автоматизації, тому що ви думаєте, що настане день, коли ви просто станете доповненням в робочій силі, яка дуже легко замінити. З іншого боку, якщо ви людина, для якого стакан швидше наполовину повна, ви не тільки побачите, що значить для людей шанс піти від фізичної праці, але і, як фірма або працівник, приготуєтеся до цього.

Три причини автоматизувати свій бізнес

З ефективним застосуванням автоматизації, бізнес може працювати без проблем, якість послуг зросте, послуги доставки будуть поліпшуватися з подальшим зменшенням витрат. Інтригує, чи не так? Без сумнівів, автоматизація починає працювати відразу, тому головне питання – чому б і ні? Давайте поглянемо на 3 причини, чому всі бізнеси повинні впроваджувати автоматичні процеси, бажаючи стати і залишатися конкурентоспроможними.

Капіталізація людського капіталу

Станом на сьогодні, ми практично все дивилися документальні фільми, звіти новин, або навіть чули від сім’ї і друзів про те, як люди втрачають роботу через те, що тепер у них немає потреби. Це не повинно сприйматися як негативний аспект. У той час як технологічні системи використовуються для складних технічних завдань, люди можуть виконувати більш значущі завдання. Компанії тепер будуть багато платити за те, що обчислювальні машини і роботи не можуть робити: створювати нові ідеї, мислити креативно і критично.

Максимізувати ваші прибутки за рахунок мінімізації витрат

Так, це правда, що компанії, які просувають автоматизацію, повинні спочатку вкласти великі інвестиції, але довгострокові вигоди від цього точно є відчутними. В процесі виконання складних інтелектуальних завдань, люди можуть втомлюватися, хворіти і іноді потребувати необхідності взяти відпустку і відпочити. Машинам не потрібні всі ці речі. Автоматизація надає бізнесам можливість працювати безперервно, оптимізуючи процеси, збільшуючи продуктивність, маючи справу з сервісами, орієнтованими на клієнтів і так далі. Таким чином, власники бізнесів можуть заробляти гроші навіть коли вони сплять.

Розширити свої операції

Так як автоматизовані бізнеси можуть виконати більше завдань за менший проміжок часу і за допомогою меншої кількості ресурсів, розширення стає простішим ніж раніше. Відкриття нових каналів бізнесу, залучення додаткових співробітників і надання високого рівня клієнтського обслуговування тепер можливо. Якщо ви не впевнені, на що це схоже в реальності, подивіться на бізнес-моделі на кшталт Amazon або Alibaba. Ці два гіганта є живим підтвердженням того, як автоматизація може зробити бізнес максимально конкурентоспроможними, тобто бізнесом, який не знає обмежень.

НОВИНИ

Будьте в курсі наших останніх новин і поліпшень:

Потрібна спеціальна допомога?

TaxCorporation

Авторське право © 2021. Всі права захищені.