Як жити більш продуктивне життя

Навчитися бути продуктивним

Як і з будь-якої доброю звичкою, бути продуктивним і здійснювати ефективний тайм-менеджмент важко без сформованої звички. Це дійсно нереально думати, що ви можете стати більш продуктивним за кілька днів або просто прочитавши кілька статей. Починайте з малого, і тільки тоді досягнете великих результатів. Будьте терпимі, дисципліновані і постійні. Найбільш ймовірно, ви читали про способи підняти свою продуктивність, більш того, ви швидше за все складали список завдань і важко намагалися, щоб виконувати його щодня. На щастя, ви потрапили сюди і наступні п’ять порад змінять ваш спосіб реалізації завдань і значного зростання продуктивності.

У вас є п’ять хвилин? Почніть відлік і прочитайте це. Людина, що проживає середньостатистичну життя, живе близько 80 років, або 700800 годин. Щогодини, який проходить, неможливо повернути або змінити, і ви не зможете отримати його назад, незалежно від того, ви провели його максимально продуктивно або просто витратили час, це залежить від вас. Якщо ви сприймаєте час саме так, швидше за все ви подумаєте двічі перед тим, як відкрити програму, яка витрачає ваш час. Ми знаємо про це добре. Цікаво, якщо ви не один, всі ми знаємо, як неприємно відчувати, що ви витратили цілий ранок, день або навіть тиждень.

Використовуйте цифрові платежі та автоматизуйте їх

Забудьте про простоюванні черг в банках, про пропуск важливих платежів, і навіть про те, що вам необхідно зробити платіж в іншу країну; використовуючи цифрові платежі, ваше життя стане легшим, так як вам знадобиться менше грошей, часу і зусиль. Не забудьте використовувати кращі платформи і додатки цифрових платежів для автоматизації ваших оплат!

Використовуйте «техніку помідора» для свого життя

«Техніка помідора» є значущим інструментом управління часом. Як він працює? Поставте будильник і працюйте посилено 25 хвилин, потім скористайтеся 5-хвилинною перервою як винагородою. Це дасть вам можливість сильно сфокусуватися на ваших поточних завданнях.

Як на рахунок розваг, щоб залишатися продуктивним на роботі?

Це звучить не інтуїтивно, але це не так. Це актуально для всіх нас. Ми готові закінчити нашу роботу до тих пір, поки не прозвучить голос в нашій голові: «пора розслабитися». Ці нагадування є важливими, але зараз їх немає. Включіть їх у список завдань і отримаєте задоволення від них.

Виконання декількох задач одночасно? Не згадуйте про це

Давайте будемо чесні, ви одночасно не пишете лист, перевіряєте останні новини і читаєте статтю. Це неможливо. У реальності, все, що ви робите, це переключаєте вашу увагу між різними завданнями, і кожен раз, коли ви робите це, ви витрачаєте свій час на перемикання своїх думок і нове фокусування.

Перезарядіть батареї

На відміну від машин, нам потрібен час, щоб відключитися і інвестувати час в наше щастя. Не відчувайте себе винними, якщо хочете взяти відпустку або провести вихідні роблячи речі, які доставляють вам щастя. Є шанси, що ви будете більш продуктивними і мотивованими, коли повернетеся до роботи.

НОВИНИ

Будьте в курсі наших останніх новин і поліпшень:

Потрібна спеціальна допомога?

TaxCorporation

Авторське право © 2021. Всі права захищені.