Про нас

ПРО НАС

Давайте більше познайомимося з нашою командою! Taxcorporation була створена двома підприємцями, у яких були великі мрії і які хотіли щоб люди, які роблять платежі онлайн, відчували себе комфортно.

«Тімоті і я визначили, що багато людей потребують кращих сервісах онлайн платежів, і у нас вистачить сміливості, щоб здійснити свої мрії; спасибі всім людям, які вірили в нас, тепер вони стали частиною Taxcorporation і працюють цілодобово, щоб поліпшити всі аспекти нашої платформи. Спочатку це було нелегко, але тепер я можу сказати вам, що Taxcorporation володіє всім, що вам треба для здійснення онлайн оплат, в тому числі міжнародних, в ефективній манері.»

ЛУРДЕС КОМАН

СПІВЗАСНОВНИК

"Привіт всім! Ласкаво просимо в нашу команду, коли ми тільки почали з ідеї про надання послуг в сфері цифрових платежів, ми навіть не уявляли, що це здійснить такий великий вплив на людей; ми дуже горді тим, що зробили, нашим клієнтам ми пояснюємо, що вони отримають краще від нас, роблячи щодня свої платежі через нас. Спасибі вам, Лурдес, за віру в мене і створення Taxcorporation разом зі мною, без вас все це було б неможливо. Ви допомогли здійснити мою мрію створення ексклюзивного і особливого сервісу платежів для людей в усьому світі. »

ТІМОТІ СТЕН

СПІВЗАСНОВНИК

«Я був впевнений, що цей проект точно стане успішним; я радий, що прийняв пропозицію про роботу від Taxcorporation з тих пір, як почав працювати тут. Я був частиною постійного вдосконалення платформи. Спасибі нашій команді!»

ДЖУЛІАН БАЛАН

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

«Taxcorporation - це мій другий дім, моя робота полягає в тому, щоб вислуховувати наших клієнтів і покращувати наш сайт тоді, коли це необхідно. Для мене задоволення допомагати нашим користувачам завжди, коли вони потребують додаткових послугах від нас.»

ЛАРА ВІГНЕТТЕС

АНАЛІТИК ДАНИХ

«Спасибі нашим користувачам за те, що вибрали нас для автоматизації їх платежів! Я працюю над тим, щоб переконатися, що в нашій платіжної платформі все правильно працює.»

ФІН ПРЕДА

АДМІНІСТРАТОР САЙТУ

НОВИНИ

Будьте в курсі наших останніх новин і поліпшень:

Потрібна спеціальна допомога?

TaxCorporation

Авторське право © 2021. Всі права захищені.